Versenyek 2011-12

2012. május

01A Petőfi Irodalmi Múzeum által kiírt Lázár Ervin dalnokpályázaton  a 3.c osztály csapata
Furulya-fa díjban és  könyvjutalomban részesültek:

Woller Virág és Góczán Péter

Elismerő oklevelet kaptak:

Berta Dorina Anna
Blazsej Peggi Lúcia
Cserepes Viktória
Dobozi Míra Noa
Habony Ágota
Kazi Lili Ildikó
Pergel Martin
Susán Máté
Orbán Dennis Árpád

 


 

abc

A Bendegúz Akadémia által szervezett tanulmányi versenyen Medve Dorina 3. b. osztályos tanuló bejutott az országos döntőbe, ahol kiválóan szerepelt és olvasás-szövegértés tantárgyból I. helyezést ért el.
Felkészítő: Tolnai Istvánné

2012. április

serlegÚjpesti Diákolimpia 1.korcsoport lány többpróba versenyen 1. helyezést ért el a csapatunk.
Csapattagok voltak:
Némethi Jázmin 2.c
Bognár Anna 2.a
Petri Rebeka 2.a
Krotki Nikolett 2.a
Szép Sára 2.a
H.Kiss Abigél 2.b

Egyéni összetettben 1. helyen végzett Bognár Anna 2.a

Újpesti Diákolimpia 1. korcsoport fiú többpróba versenyen 3. helyezett lett a csapatunk.
Csapattagok voltak:
Vizsy Domonkos 2.b
Bachmann Benedek 2.a
Petri Szabolcs 2.a
Nagy Zsombor 2.a
Gyulay Dominik 2.c
Deák Gergely 2.c


 

Domi_Pomaderajz1_k

A Magyar Állami Operaház "Varázsceruza" rajzversenyén Vizsy Domonkos (2.b) Pomádé király című műve a díjazottak között szerepel. A 153 pályamunkából négy korcsoportban 12 "művészt" díjazott a zsűri.
Gratulálunk D

ominak.


 

tancosXXI. Országos Táncművészeti Fesztivál
1. hely

Makuszovics Eliza, Bojtor Lili, Reisz Daniella, Vojtkó Panna

Felkészítő: Beer Noémi


 

fociFocisiker!
Iskolánk felsős fiú futballcsapata az Újpesti Diáknapok keretében megrendezett kispályás kerületi futballtornán
III. helyezés
t értek el.

Csapattagok:
Hámori Dániel 6.b, Kósa Endre 7.c, Salgói Attila, Selmeczi Bencze, Juhász IStván 7.b


serlegEbben a hónapban került sor a kerületi London 2012 vetélkedősorozat 4. fordulójára.
A vetélkedő nyertese az 5.b osztály csapata

 


 

 

serlegÁprilis 2-án zajlott a kerületi 4x100 méteres váltófutó csapatbajnokság, ahol a 3-4. osztályos lányok  3., a fiúk 6. helyezést érték el.

 


A csapat tagjai:
lányok: Madarász Emese 3.a, Woller Virág 3.c, Galgóczi Evelyn és Némethi Dorottya 4. b
fiúk: Susán Máté és Bartus Gergő 3.c, Radványi Ákos 4.b,Szegh Dominik 4.a
Gratulálunk a szép eredményhez!

 


kosar2011-12. Kiss Lenke Kosársuli házibajnokságain elért eredmények:

2003-as születésűek és fiatalabb korosztály

 

 

október  -1.hely
november  -2.hely
január  -1.hely
február -2.hely
március -1.hely
április    -1. hely

csapattagok: Víg Eszter, Nagy Zsombor, Perti Rebeka, Petri Szabolcs, Nagy Marcell, Földesi András, Krotki Nikolett. Krotki Bálint, Bartók Eszter, Lukács Viktória, Dávid Richárd, Mészáros Ákos, Novák Zalán, Sipőcz Milán, Kállai Kis Blanka, Czeba Máté, Nagy Boglárka, Gyenge Balázs

2012. március

draw27Mint azt már hírül adtuk, Sparta Giovanni (4.b) 1., Hajdú Csaba (2.b) 6. helyezést értek el a kerületi rajzversenyen, így továbbjutottak a Fővárosi Komplex Rajzversenyre, amelyet a Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban tartottak meg 1-2.  és 3-4 osztályos korcsoportban.

Bővebben: 2012. március

Nemzeti értékek és hungarikumok pályázat

Támogatók:

fm logo aranyhung bizott logo

Étlap

 
Ebédbefizetés. (regisztráció szükséges)
 
Ebéd lemondás: 06-1-233-3769
Legkésőbb előző nap 7.30- 8.00 óra között lehetséges.

microsof banner

Partneriskolai Program

Budapesti Fesztiválzenekar

fesztival zenekar

Próbalátogatás
Hangszerkóstoló
Koncertlátogatás kedvezményes áron
Pedagógus kávézó

fenntarto-page-001