Tanórán kívüli foglalkozások

.

  • Szolgáltatások +

    VÉDŐNŐ: Tóthné Paul Emese
    Hétfő, kedd, péntek 8.00 - 12.00-ig

    ORVOSOK: Dr. Varga Ottilia
    Szerda 8.00 - 10.30-ig

    LOGOPÉDUS: Ádámné Kovács Franciska - 113-as terem

    Szerda 12.00 - 14.00-ig

    Csütörtök 12.00 - 14.00-ig

     

    GYERMEKVÉDELMI FELELŐS: Tóth-Szendi Virág

    E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

     

    ISKOLAPSZICHOLÓGUS: Szűcs Katalin - 113-as terem

    Kedd 11.00 - 12.00

    Szerda 13.00 - 16.00-ig

    Csütörtök 8.00 - 12.00-ig és 15.00 - 16.00-ig

    Péntek 8.00 - 10.00

     

  • Gyógytestnevelés +

     GYÓGYTESTNEVELÉS  Balogh Zsuzsanna, Homoktövis Iskola, 40-es terem.

     

     2016/17 tanév

    IDŐPONT

    HÉTFŐ

    KEDD

    SZERDA

    CSÜTÖRTÖK

    14:00-14:45

    3-4.osztály

     

    3-4. osztály

     

    15:00-15:45

    1-2.osztály

    1-2.osztály

    1-2. osztály

    3-4. osztály

    15:45-16:30

    5-6. lányok

    7-8. lányok

    5-6. lányok

    7-8. lányok

    16:30-17:15 5-8. fiúk 5-8 fiúk 9-12. osztály 5-8. fiúk
    17:15-18:00 9-12. osztály 9-12 osztály 9-12. osztály

     

     

    Beiratkozási lap

     

  • Szakkörök +

    Dráma alsósoknak  hétfő 6. óra  4. évfolyam  126. Szűcs Ágnes
    szerda 7. óra 1. évfolyam 
    szerda 8. óra 4. évfolyam 
    Matek falók  csütörtök 5. óra 2. évfolyam 128. Farkas Bernadett
    Fotó szakkör  hétfő 7-9. óra felsősöknek  17. 119. Kovács-Kiscsinál Melinda
    Kert gondozás szerda 6-8. óra felsősöknek  Közösségi kert Rab Istvánné
    Dráma/Színkör hétfő 7-8. óra felsősöknek  126. Simó Krisztián
    kedd 7-8. óra
    Lego szakkör Péntek           17.00-18.30   alsós-felsős közösen 19.-21.
  • Sportfoglalkozások a tornateremben +

    Hétfő
    Időpont sportág tartja
    16.00  - 17.30 33. terem

    Kosársuli - kosárlabda

    Kiss Ágnes
    19.00 - 21.00 Formás SE - tollaslabda
    16.30  - 17.30 111. galéria Tánc Starlight
    16.00  - 19.00 136.galéria UTE Judó
    Kedd
    Időpont sportág tartja
    16.00  - 17.00 33. terem Újpest Sport Club - labdarúgás
    17.30  - 19.00 Kosársuli - kosárlabda
    19.00 - 21.00 Formás SE - tollaslabda
    16.00  - 20.00 111. galéria Sport és kultúra Bt. - karate
    16.00  - 19.00 136.galéria UTE Judó
    Szerda
    Időpont sportág tartja
    16.00  - 17.30 33. terem Kosársuli - kosárlabda Kiss Ágnes
    19.00 - 21.00 Formás SE - tollaslabda
    16.00 - 19.00 40.terem Négy Muskétás SE Szarka Viktória
    16.30  - 17.30 111. galéria Tánc Starlight
    16.00  - 19.00 136.galéria UTE Judó
    Csütörtök
    Időpont sportág tartja
    14.00 - 15.00 33. terem Fekete Főnix Néptánc Lang Erika
    16.00  - 17.00 Újpest Sport Club - labdarúgás
    17.30  - 19.00 Kosársuli - kosárlabda
    19.00 - 21.00 Formás SE - tollaslabda
    16.00  - 20.00 111. galéria Sport és kultúra Bt. - karate
    16.00  - 19.00 136.galéria UTE Judó
    Péntek
    Időpont sportág tartja
    17.30 - 19.00 33. terem Kosársuli - kosárlabda
    19.00 - 21.00 Formás SE - tollaslabda
    16.00 - 19.00 40.terem Négy Muskétás SE Szarka Viktória
    16.30  - 18.00 136.galéria UTE Judó
  • Erkel Gyula Zeneiskola órái +

    Hétfő
    Időpont tartja
    12.00 - 13.00 43. terem Fuvola Bán Katalin
    14.00 - 18.30 44 .terem
    13.00 - 19.30 45. terem Hegedű Ella Miklós
    13.45 - 19.45 139. terem Zongora Gógucz Emma
    14.00 - 16.30 122. terem Szolfézs Grodvaltné Pálla Orsolya
    Kedd
    Időpont tartja
    14.00  - 19.00 42. terem Gitár Mayer Szilvia
    14.00  - 18.30 46. terem Fuvola Bán Katalin
    13.45 - 19.45 139. terem Zongora Hajdú Fruzsina
    14.50 - 15.35 122. terem Szolfézs Grodvaltné Pálla Orsolya
    Szerda
    Időpont tartja
    13.00 - 19.30 45. terem Hegedű Ella Miklós
    14.50 - 15.35 122. terem Szolfézs Grodvaltné Pálla Orsolya
    13.45 - 19.45 139. terem Zongora Gógucz Emma
    Csütörtök
    Időpont tartja
    13.45  - 20.00 43. terem Fuvola Bán Katalin
    14.50 - 15.35 122. terem Szolfézs Grodvaltné Pálla Orsolya
    13.45 - 19.45 139. terem Zongora Hajdú Fruzsina
    Péntek
    Időpont tartja
    13.00  - 19.00 41. terem Fuvola Bán Katalin
    14.00  - 19.00 42. terem Gitár Mayer Szilvia
    13.45 - 15.45 122. terem Szolfézs Grodvaltné Pálla Orsolya
  • Adonika +

    ADONIKA - Mozgásművészeti Stúdió

     110. terem

     

    HÉTFŐ

    16.45 - 20.00

    KEDD

    16.00 - 19.00

    SZERDA

    16.45 - 20.00

    CSÜTÖRTÖK

    16.00 - 19.00

    PÉNTEK

    16.00 - 19.00

     

     
  • 1

Nemzeti értékek és hungarikumok pályázat

Támogatók:

fm logo aranyhung bizott logo

Étlap

 
Ebédbefizetés. (regisztráció szükséges)
 
Ebéd lemondás: 06-1-233-3769
Legkésőbb előző nap 7.30- 8.00 óra között lehetséges.

microsof banner

Partneriskolai Program

Budapesti Fesztiválzenekar

fesztival zenekar

Próbalátogatás
Hangszerkóstoló
Koncertlátogatás kedvezményes áron
Pedagógus kávézó

fenntarto-page-001